YoutubeSon zamanlarda oldukça popülerleşen Youtube,  2005 yılında ABD’de kurulmuştur. Günümüzde evrensel olarak en büyük video paylaşım platformudur. 2006 yılından beri Google bünyesinde hizmet veren Youtube, genellikle eğlence ve kazanç kapısı olarak kullanılmaktadır. Kazanç olarak düşündüğümüz zaman başta Youtube Abone ve Youtube İzlenme olmak üzere birçok hizmet çok önemlidir.


Youtube Abone Satın Al

Abone sayısı yüksek olduğu zaman youtube sizi daha çok severek içeriklerinizi ön plana çıkaracaktır. Artı olarak abone sayısının fazla olması izleyicilerin ilgisini çekecektir. Kazanç sağlamak isteyen bireysel veya kurumsal işletmelerin Youtube’de en az 1.000 aboneye ve 4.000 saat izlenmeye ihtiyaçları vardır. Kanalınızı para kazanmaya aktif etmek için Youtube Abone Satın Al ve Youtube İzlenme Satın Al kategorilerinden yararlanabilirsiniz.

Para kazanmayı aktif etmek için sadece bireysel kullanıcılar değil tanınmış kişilerde bu kategorilerden faydalanmaktadır. Bulllike Youtube Ana Servis Sağlayıcısı olarak sadece yurtiçi değil evrensel olarak her kanala Gerçek Youtube Abone sağlamaktayız.


Youtube İzlenme Satın Al

Youtube’nin en önemli unsurlarından bir tanesi de şüphesiz ki, izlenme sayısıdır. Youtube İzlenmeSatın Alarak videolarınızın ön plana çıkması ve trende çıkmasına destek çıkmış olursunuz. Artı olarak videonuz ne kadar çok izlenirse orantılı olarak Youtube kazancınız artacaktır. Fakat aldığınız izlenmenin organik olması çok önemli. Organik yapay olmayan izlenme satın almanız kanalınızı ve videonuzu olumsuz biçimde etkileyecektir. Son olarak bu izlenme silinerek kazancınızı silinir.

Bu sebeple Gerçek Youtubeİzlenme Satın Alarak kanalınızın daha sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlarsınız. Bulllike olarak sağladığımız hizmetlerin hiçbiri sahte abone, yapay izlenme vs. hizmetler değil tamamen gerçek kullanıcı abone ve organik izlenmeler sağlamaktayız.

Artı olarak YoutubeCanlı Yayın İzlenme ve Youtube Like/ Dislike hizmetlerinden yararlanarak kanalınız daha hızlı büyümesinde rol oynayabilirsiniz.


Neden Satın Almalıyım?

Başta Türkiye olmak üzere neredeyse bütün dünya ülkesinde gün geçtikçe kullanma sayısı artan Youtube’yi ister kazanç kapısı isterseniz de reklamınızı yapabileceğiniz bir platform olarak kullanabilirsiniz. Fakat bunları yapmak için Youtube kanalınızı beslemeniz gerekecektir. Bulllike Youtube hizmetlerinden faydalanarak daha hızlı bir şekilde kanalınızı büyüterek yüz binlere hatta milyonlara ulaşın.